Кафедра країнознавства та туризму

Рекомендовані фахові підручники і посібники
, які підготували викладачі кафедри:  "Екскурсознавство і музеєзнавство", "Менеджмент туризму", "Рекреаційно-туристські ресурси України", "Рекреаційні ресурси України", "Середовище турбізнесу", "Ринок туристичних послуг", "Методика розробки турів", "Туристичне країнознавство", "Туристичні ресурси України", "Туризмознавство", "Світове господарство в умовах глобалізації", "Географія релігій", "Рекреалогія", ""Країнознавство", "Політична географія" та інші.

Фахові конференції. Кафедра Країнознавства та туризму щорічно організовує наступні конференції: «Туризм: наука, освіта, практика»; «Україна- Італія – напрямки співробітництва в сфері туризму», а також наукові семінари «Актуальні проблеми країнознавства», «Країнознавство – міждисциплінарний напрямок досліджень».

 Наукові видання. У 2007 році при кафедрі започатковане видання збірника наукових праць «Географія і туризм» (вийшло друком 29 номерів, в т.ч. 1 номер – англ. мовою). Збірник визначений ВАК України як фахове видання з географії.

Рубрики збірника: туризм, країнознавчі і суспільно-географічні дослідження, природнича географія.

№29 збірника був презентований на Регіональному Міжнародному Конгресі Міжнародного Географічного Союзу (Краків, серпень 2014).

Відмінники кафедри 2015-2016 навчального року 

І курс
  1. Білик Вікторія Миколаївна
  2. Буніс Анастасія Віталіївна
  3. Дупляк Ірина Володимирівна
  4. Загура Ольга Петрівна
  5. Козлова Катерина Павлівна
  6. Лєвшина Марія Юріївна
  7. Мала Аліса Андріївна
  8. Рущак Каміла Михайлівна
  9. Демків Ірина Андріївна
ІІ курс
  1. Марканич Ірина Анатоліївна
  2. Павлиш Валерія Олегівна
  3. Петруньок Світлана Олександрівна
  4. Слюсар Ольга Володимирівна
  5. Сміщенко Ірина Ігорівна
  6. Субач Катерина Вікторівна
  7. Сусяк Світлана Романівна
  8. Бондар Маргарита Анатоліївна
  9. Зозуляк Ольга Володимирівна
ІІІ курс
  1. Бурлака Жанна Олександрівна
  2. Вашук Анна Тарасівна
  3. Івашина Інна Михайлівна
  4. Кролік Валерія Степанівна
  5. Помогаєва Тетяна Станіславівна
  6. Тагієва Альбіна Фазількизи
  7. Груб'як Юлія Вікторівна
  8. Мазуренко Людмила Олександрівна
  9. Тутейко Аліна Валеріївна
ІV курс
  1. Батура Тетяна Валеріївна
  2. Семенова Анастасія Романівна
  3. Полторацька Дар'я Олексіївна
  4. Сігеда Маргарита Леонідівна
  5. Нікитчук Анна Вікторівна
  6. Тимошенко Віта Вікторівна

І курс (магістр)
  1. Бойко Уляна Леонідівна
  2. Данильченко Петро Михайлович
  3. Околович Ірина Ігорівна
  4. Фесун Яна Сергіївна
ІІ курс (магістр)
  1. Лис Ярослав Сергійович
  2. Усач Аліна Леонідівна
  3. Циганок Марина Леонідівна
  4. Денисюк Юлія Миколаївна
  5. Дятленко Вікторія Сергіївна
  6. Іванюта Інна Вікторівна
  7. Озеранська Ганна Олександрівна
  8. Олещенко Ірина Юріївна
  9. Фокіна Анастасія Андріївна