Самойленко Віктор Миколайович

Професор кафедри фізичної географії та геоекології,  доктор географічних наук, професор

Curriculum vitae

В 1977 році закінчив Київський державний університет імені Тараса Шевченка. Захистив докторську дисертацію "Методологія і застосування стохастичної екогідрології у постчорнобильський період" за  спеціальністю 11.00.07 – гідрологія суші, водні ресурси, гідрохімія,

Працює на кафедрі з 2001 року.

Наукові інтереси: теорія та прикладні дослідження в географії та геоекології, серед них геоінформаційне моделювання динаміки та стійкості геосистем різного типу для їхньої геоекологічно-економічно збалансованої реабілітації, створення екомереж і оптимізації моніторингу довкілля, гідроінвайронментологія.

Навчальні курси: «Інфраструктури просторових данних» , «Управління проектами та програмами в сфері природничої географії» (Management of Projects and Programs in the Scope of Natural Geography), «Проектування ГІС», «Основи ГІС» , «ГІС в природничій географії», «Природно географічне моделювання».

Стажування та проекти:  ННК "Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку" (НТУУ "КПІ", Київ). Університет Острова Ванкувер (Vancouver Island University, VIU, Британська Колумбія, Канада).

Нагороди: Диплом «Кращий викладач географічного факультету», Почесна грамота НАПН України, Грамота ректора, Почесна грамота Мін природи, Почесна грамота ДСЗС.