Михайленко Валерій Петрович

Доцент кафедри фізичної географії та геоекології,
кандидат хімічних наук, доцент

У 1971  р. закінчив хімічний факультет Київського державного університету імені Тараса Шевченка, захистив кандидатську дисертацію «Газова хроматографія» за  спеціальністю 02.00.02 – аналітична хімія.

Працює на факультеті з 1985 р.

Наукові інтереси: геоекологічні аспекти сталого розвитку, міжнародне екологічне співробітництво, інноваційні технології для забезпечення якості ландшафтів, екологічний менеджмент, поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами, рекультивація звалищ побутових відходів.

Навчальні курси: «Глобалізація та міжнародне екологічне співробітництво» (Globalization and International Environmental Cooperation), «Геоекологічні основи сталого розвитку» (Geoecological problems of Sustainable Development), «Глобальні екологічні проблеми» (Global Environmental Problems), «Забруднювальні речовини в навколишньому середовищі», «Міжнародні екологічні угоди», «Стійкі органічні забрудники».

Стажування та проекти: LINNAEUS ECOTECH-19 Conference 19-21 Now., 2018 Kalmar, Sweden,PECEC Closing and LASUWAMA Opening Workshops 23-26 Sept. 2018, Kutaisi, Georgia. Проект LASUWAMA, виконавець - Ліннейський універстет, Швеція,  Робота в міжнародних проектах та міжнародних експертних групах, що впроваджуються в Україні за підтримки АМР США, ГЕФ-ЮНЕП, Швейцарського національного наукового фонду, Національного наукового фонду Литви та ОБСЄ. Консультант з наукової роботи  Київського регіонального відділення Асоціації міст України. Співорганізатор проекту «Карпатська школа»

Нагороди: медаллю «В пам'ять 1000-ліття Києва» та пам’ятною відзнакою Асоціації міст України.