Михайленко (Савицька)
Олена Вікторівна

кафедри фізичної географії та геоекології,
кандидат географічних наук, доцент

Curriculum vitae

У 1999 році з відзнакою закінчила кафедру фізичної географії та геоекології  Київського національного університету імені Тараса Шевченка . В 2003 р. захистила кандидатську дисертацію «Ландшафтно-екологічний аналіз зеленої зони столичного міста (на прикладі міст Києва та Берліна)» за спеціальністю 11.00.01 - фізична географія, геофізика та геохімія ландшафтів.

Працює на кафедрі з 2003р.

Наукові інтереси: естетико-ландшафтознавчі дослідження навколишнього середовища, проблеми методики викладання ландшафтознавчих дисциплін та html-програмування, зокрема, створення електронних навчальних засобів.

Навчальні курси: «Ландшафтознавство», «Історичне ландшафтознавство»,  «Естетика і дизайн ландшафту»,  «Основи планування ландшафту і природоохоронних територій», «Основи природничої географії».

Стажування та проекти:Державна екологічна академія, Стажування на географічному факультеті  Київського національного університету імені Тараса Шевченка (FREEWAT: Вільні та відкриті програмні інструменти для управління водними ресурсами),

Нагороди : Диплом Президії НАН України.