Свідзінська
Дар'я Валеріївна

Доцент кафедри фізичної географії та геоекології, кандидат географічних наук, доцент

У 2003 р. закінчила кафедру фізичної географії та геоекології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В 2007 р. захистила кандидатську дисертацію «Аналіз ландшафтів із застосуванням екологічної концепції ніші (на прикладі ландшафтів рівнинної частини території України)» за спеціальністю 11. 00. 01 – фізична географія, геофізика і геохімія ландшафтів.

Працює на кафедрі з 2008 р.

Наукові інтереси: ГІС-аналіз в дослідженнях ландшафтів, ландшафтно-екологічні дослідження природоохоронних територій, відкриті ГІС та геодані

Навчальні курси: «Методи досліджень ландшафту», «Заповідна справа» «Дистанційне зондування Землі», «Геопросторовий аналіз»

Стажування та проекти: Altarum/Nansen Environmental and Remote Sensing Center University Fellowship Program, Український Центр Менеджменту Землі та Ресурсів (2004-2005); Biodiversity and Climate Change Interactions: Learning from the West Polesie Transboundary Biosphere Reserve, UNESCO-JFIT (2011); FREEWAT: Free and Open Source Software Tools for Water Resource Management, HORIZON 2020 (2014-2017); Підготовка оновлених інформаційних описів водно-болотних угідь міжнародного значення відповідно до вимог Конвенції про водно-болотні угіддя, Центр екологічного управління (2018-2019).