Корогода Наталія Петрівна

Геоеколог, доцент кафедри фізичної географії та геоекології, кандидат географічних наук

Curriculum vitae

У 2002 р.  закінчила кафедру фізичної географії та геоекології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В 2005 р. захистила кандидатську дисертацію «Методика геоінформаційного математично-картографічного моделювання проектної регіональної екомережі в басейні Росі» за спеціальністю 11.00.11. – конструктивна географія і раціональне використання природних ресурсів.

Працює на кафедрі з 2009р.

Наукові інтереси: проблеми збереження біологічного та ландшафтного різноманіття, моделювання екомереж, моделювання міграційних процесів в геосистемах, використання геоінформаційних технологій для вирішення зазначених проблем.

Навчальні курси: «Геоекологічні проблеми Європи», «Транскордонне геоекологічне співробітництво», «Природнича географія»,  «Основи ГІС», «Агро та урбоекологія», «Созологія та заповідна справа».

Стажування та проекти:  Проект «Розробка регіональної схеми формування екологічної мережі у м.Києві»

QGIS2.14, FREEWAT 0.3 - стажування в рамках проекту  FREEWAT (Free and Open Source Software tools for Water Resources Management

Науково-дослідна робота «Геоінформаційне моделювання екомережі в річкових басейнах» (Грант Президента України для молодих вчених)

Нагороди: Премія Національної Академії Наук України для молодих вчених за серію робіт «Геоінформаційне моделювання екомереж»; Премія Президента України для молодих вчених за цикл наукових праць «Моделювання екомереж регіонального та локального територіальних рівнів»