Діброва Іван Олександрович

Доцент кафедри фізичної географії та геоекології, кандидат географічних наук, доцент

Curriculum vitae

У 2005 р. закінчив кафедру фізичної географії та геоекології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2009 р. захистив кандидатську дисертацію «Ідентифікація геосистем берегової зони водосховищ для оптимізації природокористування (на прикладі Київського водосховища)» за спеціальністю: 11.00.11 - конструктивна географія і раціональне використання природних ресурсів,

Працює на кафедрі з 2010р.

Наукові інтереси: методично-прикладні дослідження у фізичній географії, геоекології та конструктивній географії, дидактика географії вищої школи.

Навчальні курси: «Геосистемне картографування», «Планування та управління ГІС-проектами», «Методика викладання екологічних дисциплін у ВНЗ», «Оцінка природно ресурсного потенціалу», «Теорія систем і системного аналізу».

Стажування та  проекти:  "Вступ до геоінформаційних систем для інфраструктури просторових даних 7.060101 (Комп'ютерні науки)"в ННК «Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку».