20 квітня 2017 року студенти І-ІІ курсів географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (кафедра країнознавства та туризму) відвідали Київський військовий ліцей імені Івана Богуна.
Ця навчальна та національно-патріотична акція передбачала ознайомлення студентів зі славними традиціями Ліцею (колишнє Суворівське училище, а з 1915 р. – Олексіївське військове училище), з біографіями воїнів-учасників АТО – випускників Ліцею, відвідування музею «Історії Ліцею», зустріч з провідними викладачами. Ольга Наумівна Фадєєва – заслужений вчитель України та колишня випускниця географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка провела екскурсію Ліцеєм  та зустріч у кабінеті географії та економіки.
Затамувавши подих слухали студенти розповідь про подвиг полковника І.В. Гордійчука, а нині – Героя України і начальника Київського військового ліцею імені Івана Богуна – генерал-майора І.В. Гордійчука.