1 червня 2017 р. кафедра країнознавства та туризму разом із партнерами по проекту «Free tour» Всеукраїнською асоціацією гідів, ТІЦ «Tourinfo», «НОРТ» підбили підсумки вперше в Україні запропонованої програми безкоштовних нетривалих пішохідних екскурсій, що включають основні пам’ятні місця столиці, які відбувалися "Євробачення-2017" і Дня Києва з 29 квітня по 28 травня цього року і проводилась силами студентів кафедри в рамках навчально-методичної екскурсійної практики.

Обговорення результатів програми мало конструктивний характер, спрямований на подальше удосконалення і підвищення якості екскурсійної пропозиції. Студенти, які отримали найкращі відгуки від киян і гостей столиці за проведені екскурсії, були відзначені партнерами кафедри по програмі сертифікатами і подарунками.