Кафедра країнознавства та туризму проводить круглий стіл на тему: «Країнознавчі дослідження Японії з проблем науки, культури та туризму в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка», відповідно до Указу Президента України №1/2017 «Про оголошення 2017 року  Роком Японії в Україні». Захід відбудеться 24 листопада 2017 року о 10.00 у 205 аудиторії червоного корпусу університету. В цій події братимуть участь  представники посольства Японії в Україні, провідні вчені-японісти Києва, представники туристичних агенцій та гіди Києва, студенти університету. Кафедра запрошує на круглий стіл  викладачів, співробітників, аспірантів, магістрантів та студентів, всіх хто цікавиться культурними, історичними та політичними зв’язками Японії та України.