GRAGE - OPEN DAY

24 листопада 2017 року о 10-00 в ауд. 204 головного (Червоного) корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться семінар «Трансфер інновацій для людей похилого віку в урбаністичному середовищі», присвячений презентації участі КНУ ім. Тараса Шевченка у міжнародному дослідницькому проекті: «Сірий та Зелений у Європі:  люди похилого віку, які проживають у міських районах» (Grey and Green in Europe: Elderly Living in Urban Areas). Даний проект реалізується відповідно до міжнародної програми «Горизонт 2020» за напрямком «Науково-інноваційний кадровий обмін (Marie Skłodowska-Curie Actions, RISE). Метою проекту є сприяння підвищенню якості стандартів життя населення похилого віку у межах урбанізованих територій.  Дослідники КНУ ім. Тараса Шевченка протягом трьох років працюють у складі інтернаціональної групи з провідних європейських університетів, яка проводить спільні дослідження за наступними напрямками: європейська екологічна політика та населення похилого віку; «зелене будівництво»  для людей похилого віку; динаміка народонаселення та нова архітектура; раціональне використання земельних природних ресурсів: можливості «міського» сільського господарства; інформаційні технології  «зеленого» стилю життя на урбанізованих територіях. Мобільність дослідників є організаційною формою їх участі у проекті.

До участі у семінарі запрошуються викладачі, науковці, студенти  ВНЗ  України, представники органів місцевого самоврядування, громадські організації.

Програма заходу

10.00 реєстрація учасників (ауд.204)

10.30 Привітальне слово координатора  проекту  GRAGE – Проректора університету Мачерата професора Франчески Спігареллі

10.40  «Проект GRAGE, як інструмент трансферу соціальних інновацій для людей похилого віку. Місія університету у новому вимірі»  Мотузенко Олена Олександрівна доцент кафедри географії України;

11.50  «Права людини похилого віку. Українські реалії» Отраднова Олеся Олександрівна, д.ю.н., професор кафедри цивільного права юридичного факультету

12.00 Презентація результатів соціологічного дослідження «Ауто ідентифікація рівня правового захисту людей похилого віку» Дмитрук Олександр Юрійович професор, завідувач кафедри географії України

12.10 «Середземноморська дієта – найкраща практика харчування для людей похилого віку» Петліна Дарина Вадимівна, аспірант кафедри географії України.