24 листопада  2017 року кафедра країнознавства та туризму купно з кафедрою японської мови, за участи Почесного президента Українсько-Японського фонду “Терада” Набухіро Терада, на виконання положення Указу Президента України “Про оголошення 2017 році Роком Японії в Україні” провели “круглий стіл” з країнознавчих досліджень Японії (висвітлювались проблеми науки, культури та туризму).

З доповідями перед студентами, аспірантами та колегами виступили професори столичного Шевченкового університету, нагороджені указом Імператора Японії орденами “Схід Сонця” ІІІ ступеня (за поширення знань про Японію в Україні) Яценко Б.П. та Бондаренко І.П., а також інші фахівці з країнознавчих досліджень Японії.

Дякуємо партнерам за змістовний захід, а також ансамблю бандуристів "Дивоцвіт", який додав чудового настрою всім присутнім!