Уже всьоме на географічному факультеті за ініціативи кафедри країнознавства та туризму відбулось традиційне свято кулінарних культур народів світу. Цьогоріч були запропоновані для ознайомлення кухні західно-та південнослов'янських народів - сербська, польська, чеська, словацька та  болгарська. Студенти 3  курсу спеціальності "Туризм" подавали  різноманітні страви, розповідали про їх склад та технологічні особливості приготування. Лунали жарти та пісні слов'янськими мовами. Була запропонована цікава конкурсна програма.

Як і завжди, захід носив благодійницький характер.  Через продаж сувенірів, смаколиків, добровільні пожертви студенти запрошували усіх небайдужих підтримати притулок для бездомних тварин "Сіріус".

За результатами  змагання перше місце вибороли команди чеської та болгарської, друге - словацької, третє - польської кухонь. Однак  головний результат свята - це радість спільної творчої праці,  до котрої кожен долучив свої знання і здібності.