Шановні абітурієнти!

На географічному факультеті проводиться Всеукраїнська олімпіада Київського національного університету імені Тараса Шевченка з географії, учасники якої, що набрали не менше 90% балів на другому етапі отримають до 20 додаткових балів до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання  з географії при розрахунку конкурсного балу при вступі за державним замовленням на спеціалізації:

• Природнича географія
  • Ґрунтознавство, управління земельними ресурсами та територіальне планування
  • Економічна та соціальна географія
  • Урбаністика та міське планування
  • Картографія
  • Метеорологія
  • Гідрологія

Олімпіада проводиться у два тури – дистанційний та очний.

Дистанційний тур триватиме з 15 січня до 1 квітня 2018р. Для участі в ньому необхідно дати відповіді на поставлені наступні питання:

1. Значення та класифікація географічних карт.
  2. Гідрологічний режим річок.
  3. Географічне положення Азії.
  4. Рельєф дна Тихого океану.
  5. Несприятливі погодні явища в Україні.
  6. Лісові ресурси України.
  7. Чисельність та склад населення України.
  8. Машинобудування України.
  9. Глобальні проблеми людства.
  10. Промисловий комплекс Франції.

Відповіді надсилати на електронну адресу: e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з поміткою «Олімпіада»).

За додатковою інформацією звертатися за тел. 044-521-32-70.

До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75 % балів на першому етапі (дистанційний).

Другий етап відбудеться на базі географічного факультету 21 квітня 2018р. о 1000 за адресою: м. Київ, проспект акад. Глушкова, 2 а, корпус географічного факультету, ауд. 102 (їхати до станції метро «Виставковий центр»).

ПОЛОЖЕННЯ див.тут