(The International Emergency Management Society)

4-7 грудня 2017 р. у Києві проходила міжнародна конференція TIEMS 2017 (міжнародної спільноти з  управління кризовими ситуаціями). Викладачі та студенти кафедри геодезії та картографії географічного факультету прийняли активну участь в організації та проведенні міжнародного заходу.

З доповідями виступили представники Аргентини, Болгарії, Ботсвани, Йорданії, Іраку, Італії, Китаю, Кореї, Люксембургу, Мексики, Непалу, Німеччини, Норвегії, Південної Африки, Сінгапуру, Словенії, США, України, Фінляндії, Хорватії, Чехії..

Від Київського національного університету імені Тараса Шевченка доповідь представили члени TIEMS, викладачі кафедри геодезії та картографії: проф. д.г.н. Даценко Л.М. та доц. к.т.н. Міхно О.Г.