30 березня 2018 року географічний факультет відзначив славний ювілей – 85-ту річницю з дня заснування факультету.

Урочисті збори відкрив декан географічного факультету професор Ярослав Олійник. Він розкрив історію розвитку факультету із часів його заснування і до сьогодення.
     Географічний факультет привітав Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка академік НАН України Леонід Губерський. Леонід Васильович побажав колективу нових звершень та вручив почесні відзнаки працівникам факультету.
     На свято прибули почесні гості, зокрема, вітальний лист від Міністра освіти та науки України Лілії Гриневич зачитав провідний спеціаліст МОН України Роман Гладковський. Слова вітання в честь ювілею факультету прозвучали від голови Голосіївської районної державної адміністрації в місті Києві Наталії Бондар. Від імені Міністра екології та природних ресурсів України виступив директор Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Віктор Клід. Із вітальними промовами також виступили директор Інституту географії НАН України, академік НАН України Леонід Руденко, директор Інституту економіки природокористування та сталого розвитку НАН України Михайло Хвесик, директор Українського науково-дослідного гідрометеорологічного інституту Володимир Осадчий, академік-секретар Відділення вищої освіти Національної академії педагогічних наук України Петро Саух, директор Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського Олександр Косовець, декани та представники факультетів з географічного спрямування університетів України.
     Після офіційної частини розпочалася концертна програма.
     Першим на сцену запросили випускника факультету, а нині Заслуженого артиста України Олега Павлишина. У його виконанні прозвучала авторська, зворушлива пісня із натхненною назвою «Вірую».
     Потім прозвучали чудові пісні у виконанні солістів та під супровід духового оркестру Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Запальний танок гопак виконали артисти народного аматорського танцювального колективу «Роза вітрів» природничо-географічного факультету Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського.
     Романтичні та веселі пісенні композиції представили талановиті та неперевершені студенти факультету Аліна Кірєєва, Юлія Овчіннікова, Віктор Телешман та Катерина Смаль.
     На завершення святкового дійства відбулася прем’єра гімну географічного факультету у виконанні студентів факультету.