У відповідності з наказом Міністерства освіти і науки України №1572 від 06.12.2017 р. на базі географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка 11-13 квітня проводився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з географії. В ньому взяли участь 60 переможців І етапу олімпіади з 25 вузів України, які прибули з 19 областей, серед яких: Київcька, Харківська, Дніпропетровська, Львівська, Тернопільська, Одеська, Полтавська, Волинська, Чернівецька, Сумська, Закарпатська, Кіровоградська, Херсонська та інші.
   Учасники олімпіади виконували теоретичний і практичний тури, в ході яких продемонстрували знання і вміння з різних дисциплін. Конкурсні завдання оцінювало високопрофесійне журі з відомих фахівців у сфері географії Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту географії Національної академії наук України та ряду вузів України. Змагання проводилось окремо для студентів класичних та педагогічних вузів. Визначені призери ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з географії. Студентам-учасникам олімпіади були запропоновані цікаві екскурсії.