яка відбулася на географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка 21 квітня 2018 о 1000 за адресою: м. Київ, проспект акад. Глушкова, 2 а. 

№ п/п

ПІБ учня

Адреса, школа

Додатковий бал

1.                  

Андрійченко Катерина Юріївна

с. Малютянка, Київська обл., Боярський НВК «Гімназія ЗОШ 1 ступеня»

19

2.                  

Барсуков Олександр Юрійович

м. Лубни, Полтавська область, Лубенська загальноосвітня школа  I-III ступенів №1

19

3.                  

Бунеску Мар’яна Василівна

м. Київ, школа І-ІІІ ступенів №163 ім. М. Кирпоноса

19

4.                  

Бурдіяк Валерія Григорівна

м. Вінниця, комунальний заклад «ЗШ І-ІІІ ступенів № 33 Вінницької міської ради»

18

5.                  

Бучковський Артем Ігорович

м. Хмельницький, Навчально-виховний комплекс № 9

18

6.                  

Вириченко Юлія Миколаївна

м. Славутич, Київська обл., Славутицький ліцей Славутицької міської ради

20

7.                  

Вишнівська Руслана Олександрівна

м. Житомир, ЗОШ №28 гетьмана Івана Виговського

20

8.                  

Ганжа Денис Володимирович

с. Шкарівка, Київська обл., Білоцерківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-III ступенів №13 - Дошкільний навчальний заклад»

18

9.                  

Ганіченко Катерина Василівна

смт. Гребінки, Київська обл.,  Гребінківська гімназія

19

10.              

Головатюк Роман Володимирович

м. Житомир, Житомирський міський ліцей при ЖДТУ

20

11.              

Давиденко Катерина Дмитрівна

м. Кривий Ріг, Криворізька спеціалізована школа № 74

19

12.              

Данилко Дар’я Василівна

м. Біла Церква, Київська обл., Білоцерківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13-дошкільний навчальний заклад»

19

13.              

Демба Максим Даніїлович

м. Житомир, ЗОШ №5

20

14.              

Івашина Оксана Олександрівна

м. Конотоп, Сумська обл., Конотопська ЗОШ №10

19

15.              

Кoнoвалeнкo Владиcлав Oлeгoвич

м. Конотоп, Сумська обл., Конотопська ЗОШ №10

20

16.              

Казакевич Олексій Васильович

м. Київ, НВК №167

20

17.              

Карпенко Олександра Олександрівна

м. Київ, гімназія №172 «Нивки»

20

18.              

Козубенко Філіп Ігорович

м. Київ, Центр Освіти «Оптіма»

20

19.              

Компаніченко Святополк-Віталій

м. Боярка, Київська обл., Боярський НВК (колегіум) 1-3 ступенів № 3

19

20.              

Корнієнко Михайло Юрійович

м. Васильків, Київська обл., Дослідницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

18

21.              

Кравченко Денис Юрійович

м. Конотоп, Сумська обл., Конотопська ЗОШ №10

19

22.              

Крамаренко Анастасія Володимирівна

м. Лохвиця, Полтавська обл., Лохвицька гімназія №1

18

23.              

Кривенда Анна Олександрівна

с. Розкішна, Київська обл., Розкішнянський НВК

20

24.              

Леоненко Анастасія Сергіївна

м. Київ, Школа №112 імені Т. Шевченка

20

25.              

Меклеш Богдан Григорович

м. Васильків, Київська обл., НВК «Гімназія-ЗОШ 1-3 ст. №8»

18

26.              

Мельник Софія Степанівна

с. Бесідка, Київська обл., Бесідський НВК

20

27.              

Менжега Дмитро Володимирович

Київська обл, Броварський р-н, с. Красилівка, вул.Дяченка 6. Красилівська ЗОШ.

18

28.              

Могильна Ніка Миколаївна

смт Коцюбинське, Київська обл., Ірпінський НВК «школа I-II ступенів- Коцюбинський гуманітарний ліцей»

20

29.              

Наумов Ярослав Олегович

Житомирська обл. с. Довжик, Міський ліцей при ЖДТУ

18

30.              

Огійчук Надія Миколаївна

м. Житомир, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені гетьмана Івана Виговського

20

31.              

Остроух Дар’я Віталіївна

м. Київ, гімназія №179

20

32.              

Остроух Марія Віталіївна

м. Київ, гімназія №179

20

33.              

Пeтрушeнкo Eдуард Сeргійoвич

м. Конотоп, Сумська обл., Конотопська ЗОШ №10

20

34.              

Плахотнюк Богдан Миколайович

с. Полковниче, Київська обл., Ставищенський НВК №1

20

35.              

Побережна Анастасія Дмитрівна

с. Велика Круча, Полтавська обл., Великокручанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

19

36.              

Пономаренко Дмитро Сергійович

м. Фастів, Фастівський НВК «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №9»

20

37.              

Ричок Христина Іванівна

м. Бурштин, Івано-Франківська обл., Бурштинська ЗОШ №3

20

38.              

Рунов Глiб Олексiйович

м. Київ, Школа № 78

20

39.              

Рябоконь Дарина Олександрівна

м. Київ, ліцей №208

20

40.              

Саакянц Олександр

м. Київ, ліцей №208

20

41.              

Савченко Тарас Олександрович

м. Київ, школа 1-3 ступенів № 284

19

42.              

Сірий Данило Артемович

м. Славутич, Київська обл., Славутицький ліцей

19

43.              

Слюсаревський Данило

м. Київ, ліцей №208

19

44.              

Соколова Марія Сергіївна

м. Київ, Школа №306

18

45.              

Стеценко Марія Володимирівна

с. Бесідка, Київська обл., Бесідський НВК

20

46.              

Тоцький Ігор Миколайович

м. Київ, школа СШ № 277 (І-ІІІ ступенів)

18

47.              

Фейло Анна Сергіївна

м. Київ, Гімназія "Апогей"

18

48.              

Філімончук Наталія Сергіївна

с. Жубровичі, Житомирська обл., Жубровицька ЗОШ I-III ступенів

20

49.              

Хачатуров Артемій Сергійович

м. Біла Церква, Київська обл., Навчально-виховний комплекс "Міцва -613"

20

50.              

Цапун Тетяна Ігорівна

м. Житомир, ЗОШ №28 гетьмана Івана Виговського

20

51.              

Шатайло Карина Ігорівна

м. Житомир, ЗОШ №27

19

52.              

Шолохова Мар’яна Сергіївна

м. Тернівка, Дніпропетровська обл., загальноосвітня школа № 5

19

53.              

Ярошенко Олександр Петрович

с. Журавлиха, Київська обл., Журавлиська ЗОШ 1-3 ступенів

20

54.               

Акімова Діана Євгенівна

м. Київ, Гімназія №32 «Успіх»

20

55.               

Барсуков Олександр Юрійович

Полтавська обл., м. Лубни, вул. Ярослава Мудрого, 46 Лубенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

19

56.               

Волинець Микола Васильович

Житомирська обл., с. Попільня, вул. К.Маркса, 13 Попільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

18

57.               

Савік Ілона Вадимівна

м. Луцьк, Волинська обл. Луцька гімназія № 18

20

58.               

Шнюкова  Єлизавета Андріївна

м. Київ. Гімназія №57

20