60-річчя народного фольклорно-етнографічного ансамблю «Веснянка» Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Фольклорно-етнографічний ансамбль «Веснянка» створений у 1958 р. на базі геологічного та географічного факультетів Київського університету. У різні роки ним керували відомі майстри мистецтв України – хормейстери В.Уманець, Е.Виноградова, В.Суржа, С.Любанський та ін., балетмейстери: В.Ферро, Г.Алейнова та ін. Упродовж 48 р. ансамбль «Веснянка» очолював канд. геолого-мінералог. наук, хореограф-постановник репертуарних номерів, художник по костюмам, народний артист України В.М. Нероденко.

Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка акад. Губерський Л.В. щиро привітав учасників та гостей ювілейного концерту.

Впродовж усіх років існування ансамблю студенти та викладачі географічного факультету приймали активну участь в його діяльності (д.геогр.н. Пархоменко Г.О., д.геогр.наук, проф. Стецюк В.В. (нині – професор кафедри землезнавства та геоморфології), д.геогр.наук, професор Даценко Л.М. (нині – завідувач кафедри геодезії та картографії)).

Щиро вітаємо усіх Веснянчат з ювілеєм! Запрошуємо талановиту молодь до ансамблю!