6 червня 2018 року у стінах географічного факультету відбулося підведення підсумків та нагородження студентів, які успішно пройшли екскурсійну практику в рамках проекту безкоштовних екскурсій «Весняні тури».
З нагоди Дня Києва та футбольного свята, з 28 квітня по 27 травня 2018 року у вихідні дні, кращі студенти кафедри країнознавства та туризму географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводили безкоштовні оглядові та тематичні екскурсії історичними місцями Києва.
Проект проходив в рамках діяльності історико-краєзнавчого клубу "Витоки", за підтримки TOURINFO KYIV, НОРТкафедри країнознавства та туризму КНУ імені Тараса ШевченкаВсеукраїнської асоціації гідів, та реалізовувався за підтримки Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації.

Дякуємо партнерам, які разом з нами організовували проект, cтудентам та усім відвідувачам!