6 лютого 2019 р. в залі Навчально-спортивного комплексу університету відбулися ігри з футзалу на «Кубок Ректора» серед студентів.

Надзвичайно приємно, що спорт займає важливе місце у житті студентів і вони із задоволенням приділяють своєму фізичному розвитку достатньо вільного часу. Без сумніву, аби досягти спортивної майстерності , яку показали наші студенти під час гри необхідно постійно та наполегливо тренуватись. Демонструючи хорошу техніку, неабияку кмітливість та наполегливість команди «з‘ясовували» між собою, хто отримає кубок та бажану перемогу.

Студенти географічного у всіх іграх показали відмінну переможну гру і лише у фіналі, після виконання післяматчевих шестиметрових ударів, поступились команді історичного факультету. Отож, вітаємо команду студентів географічного факультету із зайнятим II місцем у Кубку Ректора з футзалу. Бажаємо успіхів та подальших перемог.