Географічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з Проектом Європейської Комісії «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні»,  Національною туристичною організацією України, Департаментом економічного розвитку та торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації, Ужгородським національним університетом та Спілкою  виноградарів та виноробів Закарпаття виступив організатором науково-практичного семінару «Дороги вина та смаків Закарпаття: стан, виклики, перспективи», який успішно пройшов 21-22 лютого 2019 року в містах Ужгород та Мукачево. У семінарі взяли участь винороби, виробники типових продуктів Закарпаття, ресторатори, представники туристичної галузі, органів місцевого самоврядування, державної виконавчої влади, академічної сфери, громадських організацій та широке коло інших  учасників, зацікавлених у розвитку еногастрономічного туризму у Закарпатті. Плідні дискусії за участі експертів Проекту Європейської Комісії «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» дозволили: провести аудит еногастрономічного туристичного потенціалу Закарпаття; висвітлити проблемні питання розвитку та просування еногастрономічного туристичного продукту Закарпаття; забезпечити трансфер міжнародного досвіду організації Доріг вина та смаків та розпочати спільну роботу з консолідації зусиль науки і практики для системного розвитку Доріг вина та смаків Закарпаття на засадах сталого розвитку.

У межах семінару на базі Мукачівського державного університету пройшли лекції провідних експертів в галузі виноробства, виноградарства та еногастрономічного туризму для студентів Школи виноробства Олександра Ковача; екскурсії на виноробне виробництво «Винний Сад», дегустаційних зал «Кельтський Двір» та «Медовий дім» (м.Мукачево); відвідування виноробного підприємства  Шато Чизай (м. Берегово).

Доцент кафедри географії України, кандидат географічних наук Мотузенко Олена Олександрівна висвітлила питання трансферу міжнародного досвіду створення та просування Доріг вина та смаків та стратегічні напрямки розвитку  еногастрономічного туризму в Україні. Зважаючи на багаторічний досвід наукових досліджень О.О. Мотузенко у сфері гастрономічного туризму та рекреації вона виступає національним експертом з географічних зазначень, гарантованих традиційних особливостей продуктів харчування та експертом з питань еногастрономічного туризму проекту Європейської Комісії «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» та керівником робочої групи, створеної в межах «Мережі Знань» Національної Туристичної Організації України, із розробки Національної концепції розвитку гастрономічного туризму в Україні до 2016 року.

Рішення науково-практичного семінару «Дороги вина та смаків Закарпаття: стан, виклики, перспективи» додаються.