Майстер - класи із розробки квестів від  мережі квест- кімнат «Замкнені»

У  межах проекту «Весняні тури», що був  започаткований у 2017р., для студентів кафедри країнознавства та туризму відбудуться мастер - класи із розробки міських квестів ( в 11.00, 312 ауд.):

22 березня – Основні принципи сюжетних міських квестів. Типи завдань, підказки, таймінги;

29 березня – Робота з ігровою системою. Оформлення завдань, тестування, практичні зайняття.

Доповідач: Віталій Безкровний, сценарист та співвласник мережи квест-кімнат «Замкнені».

Проект «Весняні тури»,  діє у межах Історико - Краєзнавчого Клубу «Витоки», метою якого є реалізація суспільно важливих проектів розвитку туризму в столиці України. У проекті задіяні: Кафедра країнознавства та туризму географічного факультету Київського національного університету імені Т. Шевченка,  Мережа туристично - інформаційних центрів TOURINFO KYIV, Громадська спілка «НОРТ», Всеукраїнська асоціація гідів (ВАГ).

Контактна інформація мережі Квест-Кімнат  «Замкнені»:

Сайт: https://vzaperti.com.ua/

Телефон: +380 93 170 14 45