У вересні 2020 р. виповнюється 30 років з часу заснування в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка кафедри країнознавства та туризму. Так у 1990 р. виникла перша на теренах України кафедра з підготовки кадрів з вищою освітою для сфери туризму. Таким чином, можна констатувати, що системі туристичної освіти в Україні, яка зараз нараховує понад 220 закладів вищої освіти – виповнюється 30 років!

З цієї нагоди, напередодні Всесвітнього і Всеукраїнського ДНЯ ТУРИЗМУ, 25 вересня 2020 р. з 13.00 по 16.00, заплановано урочисте засідання кафедри країнознавства та туризму, яке проходитиме в он-лайн режимі, з використанням платформи ZOOM.

Серед запрошених гостей засідання: Проректор з науково-педагогічної роботи (навчальна робота), к. філос. н., проф. Бугров В.А., Декан географічного факультету, д. е. н., проф. Олійник Я.Б., Директор Інституту географії, д. геогр. н. Маруняк Є.О., професори факультету і кафедри, а також, випускники кафедри країнознавства та туризму.

Розклад урочистого засідання кафедри

Час проведення

Групи кафедри

1 курс, ОС Бакалавр (Туризм, ПГГ)