Шановні студенти!

В умовах нарощування темпів захворюваності на СOVID-19 серед населення України деканат та викладачі географічного факультету докладають максимум зусиль для забезпечення належного рівня якості освіти із застосуванням дистанційної форми. Але не менше нас турбує стан вашого здоров’я та дотримання всіх санітарних норм при здійсненні освітнього процесу.

Пропонуємо висловити свою думку, заповнивши анкету, щодо найбільш прийнятної для Вас особисто форми навчання з 12 до 31 жовтня 2020 р., враховуючи наведене нижче.

Анкета передбачає вибір між 2 формами навчання – дистанційне або змішане.

В умовах необхідності дотримання карантинних заходів та рекомендацій МОЗ України та МОН України, організація змішаного навчання в аудиторіях географічного факультету передбачатиме:

–  лекції для потоків понад 20 осіб відбуватимуться онлайн;

–  семінарські, практичні, лабораторні заняття будуть проводитись в офлайн або онлайн формах;

–  семінарські та практичні заняття для академічної групи з чисельністю понад 20 студентів передбачатимуть поділ на підгрупи;

–  враховуючи особливості змішаної форми розклад може передбачати:

• значні часові розриви між парами протягом дня;
  • аудиторні заняття не можуть бути сплановані рівномірно протягом тижня, тобто це може бути від 1 до 3 днів на тиждень.

Додаємо посилання на анкету https://forms.gle/T1WzYdrHazbARt2t5

та просимо вас пройти опитування до 08 жовтня 2020 р., уважно ознайомившись з інформацією вище.

З повагою,
деканат географічного факультету