23 грудня відбулася зустріч розробників та групи забезпечення освітніх програм кафедри економічної та соціальної географії «Урбаністика та міське планування» (гарант доц. Н. Провотар) і «Економічна географія» (гарант доц. О. Кононенко) ОР Бакалавр, «Урбаністика та регіональний розвиток» (гарант доц. В. Пасько) і «Економічна та соціальна географія» (гарант проф. К. Мезенцев) ОР Магістр та «Географія» (гарант проф. С. Запотоцький) ОР  Доктор філософії із роботодавцями (стейкхолдерами) – директором Інституту географії НАН України Є. Маруняк, директором департаменту економіки та цифровізації КОДА Н. Погребною, заступником начальника служби Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. «Центр організації дорожнього руху» КМДА С. Безшапкіним, заступником директора з наукової роботи ДУ «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України» Г. Обіход, начальником відділу стратегічного розвитку ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ» Л. Тиквою, державним експертом директорату просторового планування територій та архітектури Міністерства розвитку громад та територій України Г. Мельничуком, директором КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради Г. Старовойтовою, директором «Товариства дослідників України» П. Остапенком. Представники роботодавців висловили свої пропозиції щодо підвищення якості освіти фахівців, яких готує кафедра, зокрема, щодо впровадження у навчальний процес нових дисциплін, сучасні вимоги до вмінь та навичок працівників. Кафедра вдячна всім стейкхолдерам за цікаву дискусію, корисні поради і рекомендації та допомогу в організації навчального процесу, зокрема, навчальних та виробничих практик.